Požár skladu s vraky aut v Návsí

Kategorie: Výjezdy Datum: 2018-04-16

Dne 16.4.2018 ve 20:45 jsme byli povolání k požáru průmyslového objektu v Návsí. Na místo události jsme vyjeli s vozidlem CAS32 T815 v počtu 1+3 v čase 20:50, později vyjelo i naše druhé vozidlo VW Transporter v počtu 1+2. Společně s náma vyjeli na místo události profesionální hasiči HZS Moravskoslezského kraje ze stanic Třinec a Nošovice a dobrovolní hasiči z Jablunkova, Bystřice, XXX.

Naše jednotka dorazila jako první na místo události v čase 20:56, těsně za náma dorazili profesionálove z Třince. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár skladu s několika vraky aut. Po natažení vedení jsme začali chladit přilehlou budovu skladu před možným rozšířením požáru. Díky plechové konstrukci skladu se požár povedlo během půl hodiny dostat pod kontrolu. Na místo byla povolána také záchranná služba, která ošetřila a převezla jednu osobu s popáleninami na rukou a lehčím nadýcháním zplodin. Po dohašení jsme se vrátili zpět na základnu v čase 23:03.

< >