Požár dodávky před vjezdem na STK v Návsí

Kategorie: Výjezdy Datum: 2018-11-27

V úterý dne 27. 11. 2018 v 10:08 jsme byli povoláni k požáru dodávky nacházející se u stanice STK v Návsí. Společně s náma na místo vyrazili také dobrovolní hasiči z Jablunkova a profesionální jednotka ze stanice Třinec (HZS Třinec).

Na místo události jsme vyjeli v počtu 1+2 ve vozidle CAS32 T815 v čase 10:13. Při příjezdu již na místě události zasahovali profesionální hasiči z Třince, kteří se v době výjezdu nacházeli poblíž. Pomoci jednoho C proudu se podařilo požár dostat rychle pod kontrolu. Po uhašení požáru naše jednotka zůstala na místě a pomohla s dohašením, likvidaci provozních kapalin za pomocí sorbentu a následným odtlačení vozidla na přilehlé parkoviště. Poté jsme počkali na příjezd vyšetřovatele a následně se vrátili zpět na základnu v čase 11:58.

< >