Dotace z Moravskoslezského kraje na nové vybavení

Kategorie: Dotace Datum: 2016-11-27

V průběhu listopadu 2016 naše jednotka získala dotaci z Moravskoslezského kraje na nákup nového vybavení. Z této dotace byly pro výjezdovou jednotku zakoupeny 2 kusy dýchacího přístroje značky Dräger, které nahradily starší dýchací přistroje značky Saturn, konkrétně byly zakoupeny přístroje Dräger pss 3000 – dodáno společně s maskou ke každému přístroji a vakem na přenos a skladování masky, 4x láhev se vzduchem a 2x potah na láhev. Dále pak byla zakoupena jedna proudnice C52 kombinovaná protek 366, 3 kusy holínek a 1 kus brodících kalhot. Při nákupu a výběru vybavení jsme také mysleli na naše mladé hasiče a byly pro ně nakoupeny hasičské montérky, trička a čepice. Celková částka dotací za pořízené vybavení se vyšplhala na 139 071,94 Kč.

Tímto bychom chtěli poděkovat Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotací na obnovu a zakoupení nového vybavení. Dále pak děkujeme také naším členům p. Mojmíru Křokovi a p. Robertu Karchovi, kteří pomohli tyto dotace zajistit a podíleli se na výběru vhodného vybavení.

< >