Dotace od Moravskoslezkého kraje rok 2022

Kategorie: Dotace Datum: 2022-12-22
DOTACE MSK 2022 SDH Návsí v roce 2022 mělo 63 členů z toho 35 dětí. V roce 2022 se naše děti účastnily 10 závodů v požárním útoku , 9 závodů v TFA a Karpatského šerpy v Mostech u Jablunkova.V Návsí jsme pořádali v červnu závody MH v požárním útoku, v září železného hasiče a vše bylo početné účasti okolních sborů. Tréningy mají děti 2x týdně po celý rok. Z dotaci z Moravskoslezského kraje na nákup nového vybavení pro pořádání závodů v požárním sportu a TFA ,malý hamerbox , kladina , nákup pohárů ,stejnokrojů , dresů , triček a kalhot s legínami a vše jsme plně využili a jsme rádi z této dotace a doufáme že tato spolupráce bude pokračovat i v následujících letech. Fotodokumentace s pořízenými věcmi z dotace máme na webových stránkách SDH Návsí a na facebooku hasiči Návsí a SDH Návsí. Tímto bych chtěl jménem sboru SDH Návsí poděkovat MSK a všem co se na tom podíleli. Starosta SDH Návsí Robert Karch
< >